Trendy Palm Beach

 1. Turcija
 2. Antalija
 3. Side
 • Trendy Palm Beach
 • 19 слики
 • Песочна плажа
 • Бесплатно WiFi
 • Затворен и отворен базен
 • Тениски терен
 • Лежалки и чадори бесплатно
 • На плажа
 • Теретана и СПА

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Инфо Trendy Palm Beach

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Кумкој на 3,5 км од Сиде и Манавгат и 60км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 320 соби во една главна зграда и 3 анекс згради.

  • Стандардни Соби во Анекс Згради: (21м², една спална соба, едно купатило, макс. 2+1 лице).
  • Фамилијарни Соби со Кревети на Спрат во Анекс Згради: (23м², една спална соба со кревет на спрат, едно купатило, макс. 2+2 лица).
  • Фамилијарни Соби во Анекс Згради: (24м², две спални соби одвоени со врата, едно купатило, макс. 4 лица).
  • Стандардни Соби во Главна Зграда: (23м², една спална соба, едно купатило, макс. 2+1 лице).
  • Фамилијарни Соби во Главна Зграда: (26м², две спални соби одвоени со врата, едно купатило, макс. 4 лица).
  • Соби за Хендикепирани лица

  Сите соби се опремени со купатило со туш, фен, бањарка, централен клима уред кој работи според временските услови, мини бар (се дополнува секој ден со вода и безалкохолни пијалоци), електричен бокал, сет за кафе и чај, сеф (со доплата), сателитска ТВ и музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, ран и доцен појадок, ручек, вечера, утрински и попладневни закуски, доцно полноќно бифе, сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10:00 – 24:00 часот, сладолед во барот за закуски во одредени часови од денот, слаткарница, À la Carte ресторани со претходна резервација еднаш за време на престојот. Не е вклучено: сите видови на увозни пијалоци, специјални вина, сите флаширани пијалоци и сите пијалоци во лименка, енергетски пијалоци, свежи овошни сокови, собна услуга, пијалоци во диско.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, À la Carte ресторани: турска, италијанска и медитеранска кујна, барови околу хотелскиот комплекс. Со доплата: доктор, чување деца, перење и хемиско чистење, фризер, телефон, факс, интернет, продавници, изнајмување кола. WI-FI интернет конекцијата во целиот хотел е бесплатна.

 • Плажа

  Хотелска приватна песочна плажа. Лежалките, чадорите за сонце и пешкирите се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Отворени и затворени базени за возрасни и деца, лизгалки на вода, фитнес центар, тениски терени, турска бања, сауна, пинг – понг, одбојка на плажа. Со доплата: спортови на вода, билијард, куглање, компјутерски игри, центар за убавина и масажа, осветлување за тениски терени и часови по тенис. Забавни програми во текот на денот, натпревари на плажа и покрај базен, навечер шоу програми. Мини клуб за деца од 4 – 12 години со различни активности и програми.

 • Веб страна на хотелот

Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Локација