Ladonia Hotels Del Mare

 1. Turcija
 2. Egejski Breg
 3. Bodrum
 • Ladonia Hotels Del Mare
 • 19 слики

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Инфо Ladonia Hotels Del Mare

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Бодрум, на околу 35 км од аеродромот Милас.

 • Сместување

  Стандардни соби (една спална, едно купатило, дополнително легло на извлекување, поглед на градина или море, макс.2+1).

  Сите соби имаат приватно купатило со туш, фен, влечки, клима, мини бар (се полни со вода секојдневно), сеф, ТВ со сателитски програми.

 • Услуга

  Сѐ Вклучено – шведска маса за појадок, ручек, вечера, закуски, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци. Со доплата се увозни пијалоци, свежо цедени сокови, и сѐ останато што не е наведено во  концептот.

 • Содржини

  Главен ресторан за шведска маса, 2 бара. Перење алишта, хемиско чистење, телефон се со доплата. Wi-Fi интернет е бесплатен на јавните површини во хотелот.

 • Плажа

  Хотелска приватна плажа со бесплатни лежалки и чадори на плажа и покрај базен.

 • Спорт и забава

  Отворен и затворен базен за возрасни и деца, мал фудбал, одбојка на плажа, фитнес центар, пикадо. Со доплата се турска бања, спортови на вода, нуркање. Забавни програми во текот на денот, мини клуб за деца.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште

Локација