Nagi Beach Hotel

 1. Turcija
 2. Egejski Breg
 3. Bodrum
 • Nagi Beach Hotel
 • 16 слики

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Инфо Nagi Beach Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Ѓумбет, на околу 4 км од центарот на Бодрум и околу 35 км од аеродромот Милас.

 • Сместување

  Вкупно 75 соби.

  Сите соби имаат приватно купатило со туш кабина, фен, клима, ЛЦД ТВ со сателитски програми, сеф.

 • Услуга

  Полупансион – шведска маса за појадок и вечера.

 • Содржини

  Главен ресторан за шведска маса, бар со закуски покрај базен, бар на плажа, À la carte ресторан. Wi-Fi интернет е бесплатен во хотелот и собите.

 • Плажа

  Хотелска приватна плажа со песок и камчиња.

 • Спорт и забава

  Отворени базени со дел за деца. Со доплата се спортови на вода.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Содржини

 • За деца
  • Детско игралиште
 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Локација