Serhan Hotel

 1. Turcija
 2. Egejski Breg
 3. Bodrum
 • Serhan Hotel
 • 19 слики

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Инфо Serhan Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Ѓмбет на околу 3 км од центарот на Бодрум и околу 35 км од аеродрмот Милас.

 • Сместување

  Вкупно 67 стандардни соби (макс. 3 лица). Сите соби имаат клима, балкон, фен, сеф, телефон, поглед на градина или улица.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, ручек, вечера, закуски, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци.

  Со доплата се увозни пијалоци, флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, турско кафе и сѐ останато што не е наведено во концептот.

 • Содржини

  Главен ресторан за шведска маса, бар покрај базен.

  Со доплата се доктор на барање, перење и пеглање алишта, хемиско чистење, изнајмување кола, телефон, услуга во соба  сѐ останато што не е наведено во концептот. Wi-Fi интернет е бесплатен на јавните површини во хотелот.

 • Плажа

  Хотелот се наоѓа на околу 300 м од јавна плажа, каде што лежалките и чадорите се доплаќаат. Нема достапни крпи за на плажа во хотелот.

 • Спорт и забава

  Базен за возрасни. Со доплата се хуркање, спортови на вода, и сѐ останато што не е наведено во концептот.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Содржини

 • За деца
  • Клуб за деца

Локација