Soz Hotel

 1. Turcija
 2. Egejski Breg
 3. Bodrum
 • Soz Hotel
 • 31 слики

<br/><br/> .flex.flex-col.gap-y-6.rounded-lg.border.border-slate-200.p-3.text-sm.text-slate-500.lg\:p-6 {<br/> padding: 0;<br/> border: 0;<br/> }<br/><br/> .hotel-description {<br/> font-family: "Inter", sans-serif;<br/> column-count: 2;<br/> column-gap: 2rem;<br/> max-width: 1120px;<br/> margin: 2rem auto;<br/> }<br/> <br/> .hotel

Инфо Soz Hotel

 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Ѓумбет, на 2 km од центарот на Бодрум и на 35 km од аеродромот.

 • Сместување

  Вкупно 74 соби.

  Стандардни соби со поглед на копно (20 m², еден дупли кревет, купатило, макс. 2 лица).

  Стандардни соби со поглед на море (16 m², еден дупли кревет или два единечни кревета, купатило, макс. 2 лица).

  Фамилијарни соби со поглед на копно и со поглед на море.

  Промо соби (16 m², еден дупли кревет, купатило, макс. 2 лица).

  Апартмани.

  Сите соби имаат приватно купатило со туш кабина, фен, сеф, мини бар (вода на пристигнување, потоа е со доплата), телефон, ТВ со сателитски програми, бањарка, влечки, паркет на подот.

 • Услуга

  Сѐ Вклучено – шведска маса за појадок, ручек, попладне закуски, вечера, диететско биде, кафе пауза со колачи и торти, бар покрај базен, локални алкохолни и безалкохолни пијалаци во периодот помеѓу 11:00-22:50 часот.

  Со доплата се: увозни пијалаци, флаширани пијалаци, услуга во соба, свежо цедени сокови, турско кафе, храна и пијалаци после 22:50 часот, храна и пијалаци на плажа.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, барови низ хотелскиот комплекс.

  Со доплата се: доктор на повик, изнајмување кола, телефон, приватен превоз и тури.

  Wi-Fi интернет е бесплатен во лоби, собите и покрај базен

 • Плажа

  Хотелот користи дел од јавната плажа на Ѓумбет.

  Лежалки и чадори се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Надворешен базен, билијард, пикадо, табла.

  Со доплата се: турска бања, сауна, масажи и третмани во СПА центарот.

  Дневни и вечерни анимации, игри покрај базенот.

   

 • Информации за дестинацијата

  Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.

  Веб страна на хотелот

Локација