Lapita, Dubai Parks and Resorts, Autograph Collection

 1. United Arab Emirates
 2. Dubai
 3. Dubai
 • Lapita, Dubai Parks and Resorts, Autograph Collection
 • 36 слики

Creation of description for this hotel is in progress.

Инфо Lapita, Dubai Parks and Resorts, Autograph Collection

Creation of description for this hotel is in progress.

Содржини

 • Спорт и забава
  • Сала за вежбање (Теретана)
 • Општо
  • Собна услуга
 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа
 • Ресторани и барови
  • Ресторан
 • Базени
  • Надворешен базен

Локација