Hotel Moskva

 1. Crna Gora
 2. Budva Municipality
 3. Budva
 • Hotel Moskva
 • 55 слики

Creation of description for this hotel is in progress.

Инфо Hotel Moskva

Creation of description for this hotel is in progress.

Содржини

 • Спорт и забава
  • Сала за вежбање (Теретана)
 • Општо
  • Собна услуга
 • Плажа
  • Лежалки за плажа
 • Ресторани и барови
  • Ресторан
 • Базени
  • Надворешен базен

Локација