Al Baleed Resort Salalah by Anantara

 1. Oman
 2. Dhofar
 3. Dahariz park
 • Al Baleed Resort Salalah by Anantara
 • 59 слики

Creation of description for this hotel is in progress.

Инфо Al Baleed Resort Salalah by Anantara

Creation of description for this hotel is in progress.

Содржини

 • Спорт и забава
  • Сала за вежбање (Теретана)
  • Тенис
 • Општо
  • Собна услуга
 • За деца
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа
 • Ресторани и барови
  • Ресторан
 • Базени
  • Надворешен базен

Локација