Grand Millennium Muscat

 1. Oman
 2. Muscat
 3. Muscat
 • Grand Millennium Muscat
 • 34 слики

Creation of description for this hotel is in progress.

Инфо Grand Millennium Muscat

Creation of description for this hotel is in progress.

Содржини

 • Спорт и забава
  • Сала за вежбање (Теретана)
  • Тенис
 • Општо
  • Собна услуга
 • Плажа
  • Лежалки за плажа
 • Ресторани и барови
  • Ресторан
 • Базени
  • Надворешен базен

Локација