Сезонски програми

Откријте ги вашите омилени дестинации и запознајте ги сите тајни на најпопуларните градови во светот. Патувајте со нашите сезонски програми и откријте нов свет полн со авантури.

  • Анталија - Сезонска програма

    Со повеќе од милион посети годишно, Анталија е туристичка престолнина на Турција. Град со преку 300 сончеви денови во годината, богата историја, модерни зданија и преубави плажи.

    Charter Oferte Sejururi Pachete Vacanta Lara 2021
  • Измир - Сезонска програма

    Измир е трет по големина град во Турција, кој, со својата историја, одлична клима, 629 км крајбрежје, море со сите нијанси на сино, и богато културно наследство.