Ares

 • Ares
 • 18 fotografi

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Rreth Ares

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на градот Кемер, на 60 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Хотелот располага со 102 соби распоредени во два блока.

  Сите соби се стандардни, 25 м², макс.2+1 лице, со сопствено купатило со туш кабина, фен, сплит систем за климатизација, телефон, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), керамички под, сателитска ТВ и музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ Вклучено - шведска маса за појадок, ручек, кафе пауза, вечера, локални алкохолни пијалоци (локално црвено или бело вино, вотка, џин) и безалкохолни пијалоци од 10:30 – 22:00 часот (пиво, наливно вино, вотка, џин).

  Не се вклучени: сите увозни пијалоци, сите флаширани пијалоци, пиво, сите пијалоци после 22:00 часот, турско кафе, услуга во соба, свежо цедени овошни сокови, храна и пијалоци на плажа.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса. Доктор на барање, телефон, факс, интернет, компјутерски игри, изнајмување кола се доплаќаат. WI-FI интернет се доплаќа.

 • Плажа

  Хотелска плажа со камчиња на 350м од хотелот. Лежалки и чадори за сонце со доплата. Лежалките, чадорите за сонце покрај базенот се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Отворен базен за возрасни и дел за деца, пинг-понг. Спортови на води се со доплата.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Lokacioni