Club Blue White

 • Club Blue White
 • 33 fotografi

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Rreth Club Blue White

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Тургутреис, на околу 60 км од аеродромот Милас и околу 30 км од Бодрум.

 • Сместување

  Вкупно 80 соби.

  Стандардни соби со поглед на копно или море (16 м², една спална, едно купатило, дополнително легло на извлекување, поглед на градина или море, макс.2+1).

  Фамилијарни соби (22 м², една поголема спална соба со дупли кревет и два единечни кревета, дополнително легло на извлекување, едно купатило, макс. 5 лица).

  Сите соби имаат приватно купатило со туш, фен, влечки, клима, мини бар (се полни со вода секојдневно), сеф, ТВ со сателитски програми, балкон.

 • Услуга

  Сѐ Вклучено – шведска маса за појадок, ручек, вечера, закуски, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај.

  Со доплата се увозни пијалоци, свежо цедени сокови, и сѐ останато што не е наведено во  концептот.

 • Содржини

  Главен ресторан за шведска маса, бар на плажа и покрај базен. Перење алишта, хемиско чистење, телефон се со доплата. Wi-Fi интернет е бесплатен на јавните површини во хотелот.

 • Плажа

  Хотелска приватна плажа со бесплатни кабани, лежалки и чадори на плажа.

 • Спорт и забава

  Отворен и затворен базен за возрасни и деца, тобогани, мал фудбал, кошарка, одбојка на плажа, тениски терен, фитнес центар, пикадо.

  Со доплата се турска бања, спортови на вода, нуркање. Забавни програми во текот на денот, мини клуб за деца.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Fasilitetet

 • Општо
  • Собна услуга
 • За деца
  • Клуб за деца

Lokacioni