Sueno Hotels Deluxe Belek

 • Sueno Hotels Deluxe Belek
 • 60 fotografi
 • Luksoze
 • Children friendly
 • Kids free
 • Në plazh
 • Fitness & SPA
 • Rekomandimi ynë
 • Plazh me rërë
 • Waterpark
 • Animacion
 • Best buy
 • Ekskluzive
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Ideale për familje

SUENO HOTELS DELUXE BELEK - 5* - BELEK POZITA: Hoteli është i vendosur në regjionin Belek, 30km nga aeroporti i Antalias dhe 3km nga fshati me i afërt Kadriye VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 426 dhoma. Deluxe rooms(45m², një dhomë gjumi, një banjë, një dhome veshjeje, max.3+1pax), Deluxe room Infinity(45m², një dhomë gjumi, një banjë, nje dhome veshjeje), swim-up pool (prej 23m², max.3+1pax), De

Rreth Sueno Hotels Deluxe Belek

SUENO HOTELS DELUXE BELEK - 5* - BELEK

POZITA:
Hoteli është i vendosur në regjionin Belek, 30km nga aeroporti i Antalias dhe 3km nga fshati me i afërt Kadriye

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 426 dhoma. Deluxe rooms(45m², një dhomë gjumi, një banjë, një dhome veshjeje, max.3+1pax), Deluxe room Infinity(45m², një dhomë gjumi, një banjë, nje dhome veshjeje), swim-up pool (prej 23m², max.3+1pax), Deluxe suit (70m², një dhomë gjumi, nje dhomë dite, dy banjo dhe dhomë veshjeje, max.4+1pax), Deluxe Sueno suit swim up (70m², një dhomë gjumi, një dhomë dite, dhome veshjeje, dy banjo, swim up pool 30-38m², max.4+1pax), Superior suit (70m², një dhomë gjumi, një dhomë dite, dhomë veshjeje, Jacuzzi, max.4+1pax), Superior suit Exclusive (100m², dy dhoma gjumi, një dhome dite, Jacuzzi, dy banjo, max.5+1pax), Superior Sueno suit (100m², dy dhoma gjumi, dhoma e ditës, dy banjo, Jacuzzi dhe swim up pool 70m², max.5+1pax), si dhe 5 dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror të klimatizimit, telefon me dalje direkte, dysheme me tepihë, mini bar (ujë dhe pije të freskëta, birrë, verë, lengje, arra, qumësht, çokollada etj rimbushen çdo ditë), set per çaj dhe kafe, arkë, LCD TV, satelitor dhe kanale muzikore,WI-FI kyçje ne internet ne dhomë, ballkon.

SHËRBIMI:
Deluxe all inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë,darkë, ushqim te lehte gjate mëngjesit, pasdite, në mbrëmje dhe mesnatë, restorant për fëmijë, pastiçeri, te gjitha pijet vendore dhe te importuara alkoolike dhe joalkoolike, lëng i freskët nga portokalli dhe grejfruti, akullore gjatë ditës ne disa lokacione, një zgjidhje e gjëre e verërave te tavolinës ne restorantin kryesor. Nuk përfshihen: A'la Carte restorantet me rezervim paraprak dhe me pagesë shtesë, Birdie Bar – Golf Club, pijët të cilat nuk janë ne listë si pijet Premium të importuara, verërat e vjetra, shërbimi në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor me byfe të hapur dhe buffe dietale, buffe per fëmijë, A’la Carte restaurants: Turk, Japanes, Thai, Meksikan, Italian, Peshku, dhe i skarës, 14 bare përgjate tërë kompleksit hotelier. Mjeku, pastrimi i rrobave, floktari, telefon, faks, interneti, qendra tregtare, rent a car janë me pagesë. WI - FI interneti është pa pagesë.

PLAZHI:
Hoteli posedon plazhin me rërë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë. Pavionet private janë me rezervim paraprak dhe pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme për te rritur dhe fëmijë, Aqua Park i madh (10 rrëshqitëse per te rritur, 8 për fëmijë dhe 5 për te vegjëlit), Fitness qendër, banjë Turke, sauna, banjo me avull, fushë tenisi, step aerobic, volejboll plazhi, basketboll, ping pong. Me pagesë: sportet ujore, bilardo, birilat, lojrat kompjuterike, golf club dhe kursi, SPA&Wellnes Qendra, orët e zhytjës, pajisjet për tenis dhe orët private. Programet argëtuese gjatë ditës dhe në mbrëmje, muzikë e gjallë, party ne plazh, show te ndryshme, kinema e hapur. Llollipop Mini klube për fëmijë nga mosha 04-15 vjet me nje personel te trajnuar special, programe të organizuara gjatë ditës. gara te ndryshme, kinema për femijë. Fun Fair dhe lojrat kompjuterike janë me pagesë shtesë

www.sueno.com.tr
Lokacioni