Grand Nar Hotel

 • Grand Nar Hotel
 • 26 fotografi

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Rreth Grand Nar Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на градот Кемер на 45км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 85 соби.

  Стандардни соби (16-22 м², една спална соба, едно купатило, макс.2+1 лица).

  Сите соби се со сопствено купатило со туш и фен, сплит систем за климатизација, телефон, мини бар (само вода при пристигнување), сеф (со доплата), керамички под, сателитска ТВ и музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ Вклучено – шведска маса за појадок, ручек, вечера, локални алкохолни (водка, џин, отворено вино) и безалкохолни пијалоци од 10.00 – 22.00 часот. Не се вклучени: увозни пијалоци, други локални алкохолни пијалоци, пиво, сите пијалоци по 22.00 часот, свежо цедени сокови, сладолед, турско кафе, храна и пијалоци во барот на плажа, услуга во соба.

 • Содржини

  Главен ресторан за шведска маса, бар покрај базен, бар на плажа. Доктор на барање, перална, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, продавници се доплаќаат. WI-FI конекцијата во лоби е бесплатна.

 • Плажа

  Хотелот е на 950 м од плажа со камчиња. Лежалки и чадори за сонце се бесплатни на плажа и покрај базен. Има бесплатен превоз со автобус од хотел до плажа и назад неколку пати на ден. Крпи за плажа се доплаќаат.

 • Спорт и забава

  Надворешни базени за возрасни и деца, пинг-понг, одбојка на плажа, пикадо, турска бања, фитнес сала. Спортови на вода на плажа, сауна и масажа, билијард се доплаќаат.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Fasilitetet

 • Општо
  • Собна услуга
 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Lokacioni