Memphis Beach Hotel

 1. Greqia
 2. Rhodes
 3. Kolymbia
 • Memphis Beach Hotel
 • 26 fotografi
 • I qetë
 • Afer plazhit
 • Fëmitë deri në 13.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Pishinë e hapur
 • Plazh me rërë dhe guralecë

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Memphis Beach Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште

Lokacioni