Aska Just In Beach

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Aska Just In Beach
 • 40 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Pishinë e hapur
 • Fitness
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Rreth Aska Just In Beach

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Авсалар на 25км од Аланија и 100км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 248 соби во 3 блока, до анекс блокот се стигнува преку тунелот на хотелот.

  • Стандардни Соби во Главната Зграда: (20-22м², една спална, едно купатило, макс.2+1 лица).
  • Страндардни Соби во Анекс Зградата: (20-22м², една спална, едно купатило, макс.2+1 лица).
  • Економски Соби: (19-22м², се наоѓаат во анекс зградата, една спална, едно купатило, без балкон, макс.2 лица).

  Сите соби се со приватно купатило со туш, фен, централна или сплит клима, телефон, мини бар (се дополнува со безалкохолни пијалоци два пати неделно), сеф (со доплата), сателитска ТВ и музички канали, плочки или тепих на подот, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладне кафе, чај, колачи, вечера и полноќна супа, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци до 24.00 часот, À la Carte ресторани со претходна резервација и еднаш за време на престојот. Не е вклучено: увозни пијалоци, свежо цедени сокови, турско кафе, флаширани пијалоци, храна и пијалоци по 24.00 часот, пијалоци во диско.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, À la Carte ресторани, бар покрај базен, бар на плажа, снек бар и диско бар. Доктор, фризер, телефон, интернет, факс, продавници, компјутерски игри, изнајмување кола се со доплата. Wi-Fi во лоби е бесплатно.

 • Плажа

  Хотелска песочна плажа. Лежалки, чадори за сонце и пешкири за на плажа се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Отворени и затворени базени за возрасни и деца, фитнес центар, турска бања, сауна, пинг понг, фини фудбал, одбојка на плажа, тениски терени. Со доплата: осветлување за тениските терени, спортови на вода, масажа, билијард и компјутерски игри. Забавни програми во текот на денот, навечер шоу програми. Мини клуб за деца од 4-12 год., диско навечер.

 • Веб страна на хотелот

Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Lokacioni