Club Bayar Beach Hotel

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Club Bayar Beach Hotel
 • 15 fotografi
 • Afër qendrës së qytetit
 • Plazh me rërë
 • Afer plazhit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë e hapur
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Club Bayar Beach Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Lokacioni