Club Turtas Beach

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Club Turtas Beach
 • 40 fotografi
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Aqua park
 • Budget
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Pishinë e hapur
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Fitness
 • Në plazh

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Club Turtas Beach

Creation of description for this hotel is in progress.

Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Lokacioni