Galaxy Beach Hotel

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Galaxy Beach Hotel
 • 38 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Afer plazhit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë e hapur
 • Fitness

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Rreth Galaxy Beach Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Махмутлар на 135км од аеродромот во Анталија и 14км од центарот на Аланија.

 • Сместување

  Вкупно 116 соби во два блока.

  • Стандардни соби (22м², една спална, едно купатило, макс.2+2 лица).

  Сите соби се опремени со купатило со туш, фен, сплит клима систем, телефон, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), сателитска ТВ и музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сé вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладне колачи, чај, кафе, вечера, локални алкохолни пијалоци (пиво, наливно вино, ракија, вотка, џин) и безалкохолни пијалоци од 10.00 до 23.00ч. Увозни пијалоци, храна и пијалоци по 23.00ч., свежо цедени сокови, флаширани пијалоци, турско кафе, услуга во соба, мини бар во собите дополнително се наплатуваат.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, лоби бар, снек бар, бар покрај базен. Доктор, перална, телефон, факс, интернет кафе, компјутерски игри, изнајмување кола дополнително се наплатуваат. WI – FI интернет конекцијата во целиот објект на хотелот дополнително се наплаќа.

 • Плажа

  Хотелска песочна плажа, на 30м од хотелот преку улица, лежалки и чадори за сонце се бесплатни. Има тунел до плажа. Пешкири на плажа не се нудат.

 • Спорт и забава

  Отворен базен за возрасни и деца, фитнес центар, пинг понг, одбојка на плажа. Турска бања, сауна, масажа, спортови на вода, билијард дополнително се наплатуваат.

 • Веб страна на хотелот

Fasilitetet

 • За деца
  • Клуб за деца

Lokacioni