Grand Okan Hotel

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Grand Okan Hotel
 • 29 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Afer plazhit
 • Qendra e qytetit
 • Pishinë e hapur
 • Fitness

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Rreth Grand Okan Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Аланија на 120км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 152 соби.

  • Стандардни соби (18 м², една спална, едно купатило, макс. 2+1 лица),

  Сите соби се со приватно купатило со туш кабина и фен, систем за климатизација, телефон, мини бар (празен), електричен бокал, кафе и чај (со доплата), сеф (со доплата), сателитска телевизија и музички канали, интернет (со доплата), балкон.

 • Услуга

  Полупансион – шведска маса за појадок и вечера, сите останати услуги се доплаќаат. Со доплата е и барот на плажа.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, лоби бар, бар на базен. Доктор на барање, перална, телефон и факс, интернет катче со доплата. Интернетот е со доплата во целиот хотел.

 • Плажа

  Хотелска песочна плажа на познатата Клеопатра плажа. Чадори за сонце и лежалки се со доплата. Покрај базенот лежалките и чадорите за сонце се бесплатни. Крпи за плажа се со доплата.

 • Спорт и забава

  Надворешен базен за возрасни и деца, пинг понг, одбојка. Спортови на вода и билијард се со доплата.

 • Веб страна на хотелот

Lokacioni