Noxinn Club Hotel

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Noxinn Club Hotel
 • 24 fotografi
 • Afer plazhit
 • WiFi falas në vende publike
 • Budget
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Noxinn Club Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Lokacioni