Pegasos Resort

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Pegasos Resort
 • 24 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fitness
 • Në plazh

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Pegasos Resort

Creation of description for this hotel is in progress.

Fasilitetet

 • За деца
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Lokacioni