Sealine Hotel

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Sealine Hotel
 • 30 fotografi
 • WiFi falas në vende publike
 • Qendra e qytetit
 • Pishinë e hapur
 • Plazhi me guralecë

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Rreth Sealine Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Аланија и на 120км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 114 апартмани во две главни згради.

  • Апартмани: (30-35 м² една спалана соба, една дневна со кревет на спуштање, едно купатило, макс.4 лица).

  Сите соби се со приватно купатило со туш и фен, клима уред, мини бар (се дополнува со вода и безалкохолни пијалоци при пристигнување), сеф (се доплаќа), сателитска телевизија и музички канали, ламинатен под, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса со појадок, доцен појадок, ручек, вечера, попладне кафе и колачи, чај, стандардни локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 - 23.00 часот. Не е вклучено: увозни пијалоци, пијалоци на плажа, свежо цедени сокови, сите флаширани пијалоци, сладолед, турско кафе, храна и пијалоци по 23.00 часот, храна и пијалоци на плажа.

 • Содржини

  Главен ресторан, бар покрај базен. Доктор, перење, телефон, факс, изнајмување кола се доплаќаат. WI-FI интернет конекција во лоби и покрај базенот е бесплатно.

 • Плажа

  Гостите ја користат јавната плажа со ситни каменчиња на 300 метри од хотелот, се доплаќаат лежалки и чадори за сонце. Само покрај базенот во хотелот лежалките и чадорите за сонце се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Отворен базен за возрасни и деца, една лизгалка на вода, пинг понг. Сите спортови на вода се доплаќаат.

 • Веб страна на хотелот

Lokacioni