Ramada Plaza by Wyndham Antalya

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Antalija (Grad)
 • Ramada Plaza by Wyndham Antalya
 • 30 fotografi
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Qendra e qytetit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Ramada Plaza by Wyndham Antalya

Creation of description for this hotel is in progress.

Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Lokacioni