Rixos Downtown Antalya

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Antalija (Grad)
 • Rixos Downtown Antalya
 • 39 fotografi
 • Afër qendrës së qytetit
 • Ekskluzive
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Rixos Downtown Antalya

Creation of description for this hotel is in progress.

Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Lokacioni