Sunis Hotel Su

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Antalija (Grad)
 • Sunis Hotel Su
 • 42 fotografi
 • Afër qendrës së qytetit
 • Waterpark
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Sunis Hotel Su

Creation of description for this hotel is in progress.

Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Lokacioni