Belek Soho Beach Club

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Belek
 • Belek Soho Beach Club
 • 36 fotografi
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Rreth Belek Soho Beach Club

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа на 3 км од областа Белек и 35 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 383 соби

  • Стандардни соби (22-26 m², една спална, купатило, макс.2+2 деца),
  • Фамилијарни соби (40m², две спални соби, едно купатило, макс. 4 лица).

  Сите соби се со купатило со туш, фен, сплит систем клима, телефон, мини бар (вода, безалкохолни пијалоци на пристигнување, подоцна се надополнува само вода), сеф (со доплата), под со ламинат, сателитска TV и музички канали, балкон (француски балкон или тераса).

 • Услуга

  Ултра Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневна ужина, вечера, полноќна ужина, полноќен оброк, сладолед во одредени часови, сите локални и стандардни увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци, пијалоците во диско клубот. Луксузните увозни пијалоци, À la Carte ресторани со претходна резервација, сите флаширани пијалоци и пијалоци во конзерва, свежо цеден сок, услуга во соба, дополнително се наплатуваат.

 • Содржини

  Главен ресторан - шведска маса, À la Carte ресторани со италијанска кујна и рибен ресторан, бар на базен и на плажа, снек бар. Доктор, перална и хемиско чистење, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, шопинг центар, фризер, изнајмување кола, дополнително се наплатуваат. Wi-Fi интернет конекција во лобито е бесплатна.

 • Плажа

  Хотелска плажа со песок и ситни качиња. Чадори, лежалки и пешкири бесплатно.

 • Спорт и забава

  Отворен базен за возрасни и деца, 2 водени лизгалици, турска бања, сауна, фитнес центар, тениски игралишта, одбојка на плажа, пинг понг. Водени спортови, масажа, билијард, компјутерски игри, дополнително се наплатуваат. Забавна програма во текот на денот, навечер шоу програми. Мини клуб за деца 04-12 год со развовидна програма во текот на денот и мини диско навечер.

 • Веб страна на хотелот

Fasilitetet

 • За деца
  • Клуб за деца

Lokacioni