Belkon Hotel

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Belek
 • Belkon Hotel
 • 50 fotografi
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Fitness

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Rreth Belkon Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Белек на 18 км од аеродромот и 40км од центарот на Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 182 соби во една главна зграда и клубски дел.

  • Стандардни Соби: (28м², една спална соба, едно купатило, макс.2+1 лице).
  • Фамилијарни Соби: (35м², две спални соби одделени со врата, едно купатило, макс. 4+2 лица).

  Сите соби се со приватно купатило со када и туш кабина, фен, сплит клима уред, телефон, мини бар (се доплаќа), сеф (се доплаќа), тепих на под, сателитска телевизија и музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек и вечера, попладневни колачи, чај и кафе, полноќна закуска, локални алкохолни и безакохолни пијалоци од 10:00 до 23:00 часот, бар за закуски на плажа. Не е вклучено: увозни пијалоци, свежо цедени сокови, луксузни локални и увозни вина, сите флаширани пијалоци, сладолед, турско кафе, пијалоци во диско клубот.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, бар покрај базен, лоби бар. Доктор, чување деца, услуги за перење, фризер, шопинг, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, дополнително се наплаќаат. WI-FI интернет конекција е бесплатна во лобито и на јавни површини.

 • Плажа

  Приватен дел од јавната песочна плажа, 1.8км оддалечена од хотелот со бесплатни лежалки, чадори за сонце и пешкири на плажа. Има превоз до плажа.

 • Спорт и забава

  Надворешни базени за возрасни и деца, лизгалки на вода, турска бања, сауна, фитнес центар, пинг понг, одбојка на плажа се бесплатни. Масажа, СПА центар за убавина и здравје, сите видови спортови на вода, билијард и комјутерски игри се доплаќаат. Забавни програми во текот на денот и навечер. Мини клуб за деца од 04-12 години.

 • Веб страна на хотелот

Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Lokacioni