Marti Myra

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Marti Myra
 • 50 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Rreth Marti Myra

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Текирова на 18 км од Кемер и 70 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 545 соби на 34 ката.

  • Супериор Соби: (36м²; спална соба со купатило, макс.2+2 лица).
  • Супериор Делукс Соби: (36м²; спална соба сo купатило, макс.2+2. лица).
  • Фамилијарни Соби: (44м²; две спални соби одвоени со врата, купатило, макс.4лица).
  • Супериор Фамилијарни Соби: (44м², две спални соби одвоени со врата, купатило, макс.4 лица ).

  Сите соби имаат балкон или тераса, со поглед на градина, приватно купатило со када, туш и фен, централна клима, телефон, сателитска телвизија и музички канали, мини бар, сет за кафе и чај, сеф, WI-FI, керамички под со килим.

 • Услуга

  Ултра Сѐ вклучено –п ијалок и локум за добредојде, шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневна ужина, вечера, доцна вечера, оброци за деца, диетални и вегетаријански оброци во главниот ресторан, сладолед во одредено време, сите локални и стандардни увозни пијалоци се без доплата. Не е вклучено: специјални увозни пијалоци, сите флаширани пијалоци, À la Carte ресторани, Le Club Bar (само за возрасни), специјални вина, свежо цедени сокови, наргиле, услуга во соба.

 • Содржини

  Главен ресторан - шведска маса, Chimara Snack, бар покрај базен, À la Carte ресторани-Casa Myra – италијаснки, À la Turca Spice Bazar - турски, Phaselis - рибен ресторан. Бар на базен и покрај плажа, лоби и диско бар. Доктор, шопинг центар, фризер, перење и сушење алишта, чување деца, салон за убавина, изнајмување кола, телефон, факс, интернет и компјутерски игри шопинг центар се со доплата. WI - FI интернет конекцијата е бесплатна низ целиот хотел.

 • Плажа

  Хотелска приватна плажа, камчеста и песоклива. Чадори, лежалки и пешкири се без доплата. Приватни павиљони се со доплата и претходна резервација.

 • Спорт и забава

  Отворени и затворени базени со дел за деца, тобогани, фитнес центар, сауна, турска бања, тениски терени, пинг понг, кошарка, одбојка, мал фудбал, одбојка на плажа се бесплатни. Со доплата: спортови на вода, масажа, спа и центар за убавина, осветлување на тениски терени, опрема, часови по тенис, билијард, играчница, школа за нуркање. Забавни програми во текот на денот и ноќта. Мини клуб за деца од 4-12 години и за тинејџери од 13-17 години.

 • Веб страна на хотелот

Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Lokacioni