Maya World Moonlight

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Maya World Moonlight
 • 18 fotografi
 • Qendra e qytetit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë e hapur
 • Plazhi me guralecë

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Rreth Maya World Moonlight

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Кемер на 55км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 144 соби во 4 блока.

  • Стандардни соби (23- 30m², спална соба, купатило, макс. 2+1лице)
  • Фамилијарни соби (40m², една голема спална соба, купатило, макс. 4 лица).

  Сите соби се со привтно купатило со туш кабина и фен, клима уред, телефон , мини бар (вода при пристигнување ), сеф (со доплата), ламинатен под, сателитска телевизија, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, вечера, некои локални алкохолни пијалоци (пиво, водка, џин, вино) и безалкохолни пијалоци од 10.00- 23.00 часот. Не е вклучено: сите увозни пијалоци, свежо цедени сокови, сладолед, сите флаширани пијалоци, турско кафе, пијалоци во лименка, храна и пијалоци после 23.00 часот. Храна и пијалоци на плажа се доплаќаат.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, бар на базен. Доктор, пералница, телефон, факс, интернет, компјутерски игри, изнајмување кола, шопинг центар се со доплата. WI-FI се доплаќа.

 • Плажа

  Хотелска приватна плажа 800m од хотелот со камчиња и песок. Лежалки, чадори и пешкири се бесплатни. Има пат помеѓу хотелот и плажата.

 • Спорт и забава

  Надворешен базен за возрасни и деца, топоган, турска бања, сауна, пинг понг .Со доплата: спортови на вода, масажа. Забавни програми во текот на денот и вечерта неколку пати неделно. Мини клуб за деца од 04 -12 години.

 • Веб страна на хотелот

Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Lokacioni