Queen's Park Goynuk Hotel

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Queen's Park Goynuk Hotel
 • 38 fotografi
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Rreth Queen's Park Goynuk Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во регионот Göynük на 6км од Кемер и 46км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 475 соби во главна зграда и во клуб згради (29 блока од 2 или 3 ката).

  • Хотелски Стандардни Соби: (27м², една спална, купатило, макс.2+1 лице).
  • Хотелски Фамилијарни Соби: (30м², две спални, без врата, едно купатило , макс.2+2 лице ).
  • Клуб Стандардни Соби: (27м², една спална, купатило, макс.2+1 лице).
  • Клуб Фамилијарни Соби: (31м², една голема спална, француски кревет + 2 единечни кревети, одделени со параван, една спална, макс.2+2 лице).

  Сите соби во главната зграда се со приватно купатило со када, фен, централна клима, телефон, мини бар, сеф, сателитска тв со музички канали, керамички под и балкон. Клуб зградите се од спротива, споени со главната зграда преку мост.

 • Услуга

  Ултра Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, ужина во текот на денот, попладневна ужина, вечера, полноќна ужина, сите локални и некои увзони алкохолни и безалкохолни пијалоци. Не е вклучено: специјални увозни пијалоци, специјални вина, пијалоци во лоби бар од 01.00 – 08.00 часот, свежо цедени сокови, À la Carte ресторани со резервација однапред и со доплата.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, À la Carte ресторани, бар покрај базен, диско, лоби бар. Доктор, чување деца, перење и пеглање, телефон, факс, интернет и факс, шопинг центар, компјутерси игри, фризер и изнајмување кола се доплаќаат. WI-Fi интернет конекција со доплата.

 • Плажа

  Хотелска плажа , камчеста. Лежалки, чадори за сонце и пешкири бесплатно.

 • Спорт и забава

  Отворени и затворени базени за деца и возрасни, тобогани, фитнес центар, турска бања, сауна, тениски терени, кошарка, одбојка, одбојка на плажа, пинг понг, теретана. Се доплаќа: спортови на вода, опрема и осветлување на тениските терени, Wellness center, школа за нуркање. Забавни програми во текот на денот и вечерта, атракции на плажа и покрај базен. Мини клуб за деца од 4-11 години.

 • Веб страна на хотелот

Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца
 • Плажа
  • Лежалки за плажа

Lokacioni