Valeri Beach Hotel

 1. Turkia
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Valeri Beach Hotel
 • 39 fotografi
 • Qendra e qytetit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë e hapur
 • Plazhi me guralecë
 • Në plazh

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Rreth Valeri Beach Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Кемер на 55км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 73 соби во главна зграда и 13 парк соби во помошниот дел.

  • Стандардни соби (20м², спална соба, купатило,макс. 2+1 лице),
  • Парк соби (20м², спална соба, купатило, макс. 2+1 лице, се наоѓаат во помошниот дел што не е поврзан со главната зграда).

  Сите соби се со приватно купатило со туш и када, фен, клима, телефон, сеф (со доплата), мини бар (вода и сокови се дополнуваат 2 пати неделно), сателитска тв и музички канали, под со килим, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, ручек, вечера, стандардни локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 - 23.00 часот. Не е вклучено: увозни пијалоци, храна и пијалоци на плажа, сите пијалоци после 23.00 часот, сладолед, свежо цедени сокови, турско кафе, флаширани пијалоци.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, барови покрај базен и на плажа. Доктор на барање, пералница, телефон, факс, интернет, фризер, продавници се со доплата. WI-FI бесплатно во лоби.

 • Плажа

  Хотелот е на плажа со камчиња. Лежалките, чадорите и крпите се бесплатни. Парк собите се околу 200 м. од хотелот и постои пат помеѓу нив и хотелот.

 • Спорт и забава

  Надворешен базен со дел за деца, турска бања, сауна, пинг понг, пикадо. Со доплата се спортови на вода, масажа, билијард. Забавни програми двапати неделно со жива музика.

 • Веб страна на хотелот

Lokacioni