Anjeliq House

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Anjeliq House
 • 14 fotografi
 • Afer plazhit
 • Qendra e qytetit
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br/

Rreth Anjeliq House

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски на +38923238081 или преку емаил fibula@t.mk.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Аланија, на 130км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 20 соби.

  • Стандардни соби (една спална, едно купатило, макс. 2 + 1 дете).

  Сите соби се со приватно купатило со туш и фен, клима, телефон, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), сателитска ТВ и музички канали, балкон.

 • Услуга

  Ноќевање со појадок – шведска маса за појадок, останата храна и пијалоци се доплаќаат. Храната и пијалоците на плажа се со доплата.

 • Содржини

  Главен ресторан за појадок, бар во лобито. Доктор на барање, перална, телефон, факс, интернет, компјутерски игри, изнајмување кола се со доплата. Интернет е бесплатен во целиот хотел.

 • Плажа

  Хотелска плажа со камчиња на 50 метри од хотелот. Лежалките и чадорите за сонце се бесплатни. Крпи за плажа не се достапни. Помеѓу плажата и хотелот има улица. Лежалките и чадорите за сонце покрај базенот се бесплатни.

 • Веб страна на хотелот

Lokacioni