Eftalia Aqua Resort

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Alanija
 • Eftalia Aqua Resort
 • 83 fotografi
 • Waterpark
 • Aqua park
 • Budget
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Fëmitë deri në 14.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Pishinë e hapur
 • Kids free
 • Fitness
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Eftalia Aqua Resort

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin e Turkler, 18 km në qendër të qytetit Alanya dhe 100 km nga aeroporti Antalia.

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave 470 në dy ndërtesa kryesore. Dhoma standarde (24m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma të mëdha (34m², një dhomë gjumi të madhe me krevat francez + krevat divan + një krevat divan, një banjo, max.2 + 2pax), Dhomat familjare (43m², dy dhoma gjumi, një banjo, maksimumi 4pax), 5 dhoma për mysafirët me aftësi të kufizuara, Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, dhe pije të buta), kuti të sigurt, TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive - 24 orë shërbim i pijeve dhe ushqimit. Bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, darkë, darkë në mëngjes dhe çaj pasdite, kafe, ëmbëlsira, rostiçeri në mesnatë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale deri në orën 24.00, restorantet A'la Carte me rezervim paraprakisht dhe njëherë në një qëndrim, akullore në Patisserie disa orë në ditë, Burgerland – Shërbim 24 orë (Perpos gjatë mëngjesit, drekës dhe darkës) . Nuk përfshihen: të gjitha llojet e pijeve të importuara, të gjitha pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, kafe turke, shërbim në dhomë, pije në Disco club, të gjitha shpirtrat në Eftalia Island.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesorë për bufe të hapur, Restorantet A'la Carte - turke, italiane, bar lobi, bar pishine, bar në plazh, Disco club në Eftalia Island. Mjeku në kërkesë, lavanderi, babysitting, fustan flokësh, telefon, faks, internet, lojëra kompjuterike, qendër tregtare, Rent a Car janë me pagesë shtesë. Internet Wi-Fi në zonat e përgjithshme pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, guralec, me shtretër dielli dhe ombrellë dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë. Nënkalimi per të dal ne plazh.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, palestër, banjë turke, sauna, pingpong, fushë tenisi, basketboll, volejboll plazhi. Pa pagesë shtesë janë: sportet e ujit, ndriçues për fushë tenisi, bilardo, qendër bukurie, banjë me avull, masazh. Programet zbavitëse janë për të gjitha hotelet në Eftalia Island gjatë ditës, garat, në programet show mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga 04 -12 vjeç.  RENOVIMI: 2019/2020

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni