The Garden Beach Hotel

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Alanija
 • The Garden Beach Hotel
 • 33 fotografi
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Pishinë e hapur
 • Kids free
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth The Garden Beach Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni