La Hoya Beach Hotel

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Antalija
 • La Hoya Beach Hotel
 • 6 fotografi
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë e hapur
 • Plazhi me guralecë
 • Në plazh

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Rreth La Hoya Beach Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во регионот Белдиби, на 40 км од аеродромот во Анталија, 32 км од центарот  и на 13 км од Кемер.

 • Сместување

  Вкупно 51 соба во една зграда.

  Стандардни соби  (20-25 м², една спална соба со дупли кревет и единечен кревет, купатило, макс. 2+1 лица).

  Сите соби имаат купатило со туш, фен, централна клима која работи според временските услови, ламинатен под, телефон, мини бар (празен), сеф (со доплата), сателитска ТВ и музички канали.

 • Услуга

  Сѐ Вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладне закуски, чај, кафе, вечера, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.30 до 22.00 часот (пиво, наливно вино, вода, безалкохолни пијалоци).

  Не е вклучено: некои локални пијалоци кои што не се во концептот, увозни алкохолни пијалоци, специјални вина, флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, сладолед, турско кафе, услуга во соба, храна и пијалоци по 22.00 часот.

 • Содржини

  Главен ресторан за шведска маса и бар покрај базенот. Доктор, перење алишта, изнајмување кола, телефон и факс се наплаќаат. WI-FI интернет во лобито и во собите е бесплатно.

 • Плажа

  Хотелска приватна плажа со ситни камчиња. Лежалки, чадорите за сонце и крпи за на плажа не се наплаќаат.

 • Спорт и забава

  Надворешни базени за возрасни и деца и пинг понг се бесплатни. Спортови на вода, турска бања, сауна, масажа, спа центар се наплаќаат. Мини клуб за деца со дел за играње.

  Хотелот е реновиран во 2021 г.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Fasilitetet

 • Општо
  • Собна услуга
 • За деца
  • Клуб за деца

Lokacioni