Eldar Garden Resort

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Eldar Garden Resort
 • 21 fotografi
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë e hapur
 • Plazhi me guralecë
 • Kids free

<br/><br/> .flex.flex-col.gap-y-6.rounded-lg.border.border-slate-200.p-3.text-sm.text-slate-500.lg\:p-6 {<br/> padding: 0;<br/> border: 0;<br/> }<br/><br/> .hotel-description {<br/> font-family: "Inter", sans-serif;<br/> column-count: 2;<br/> column-gap: 2rem;<br/> max-width: 1120px;<br/> margin: 2rem auto;<br/> }<br/> <br/> .hotel

Rreth Eldar Garden Resort

 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Гојнук на 50 km од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 320 соби.

  Стандардни соби (20-25 m², спална соба со фрацуски кревет и еден единечен, купатило, макс 2+1 лице).

  Child friendly соби (20 – 25 m², спална соба, еден француски кревет, единечен кревет и софа кревет, купатило, макс 2+2 лица).

  Сите соби се со приватно купатило, фен, клима уред, телефон, мини бар (вода и сокови при пристигнување), сеф (со доплата), ламинатен под, сателитска телевизија и музички канали.

 • Услуга

  Ултра сѐ вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневни закуски, торти, чај, кафе, вечера, полноќна супа. Сите локални алкохолни и стандардни увозни пијалоци, безалкохолни пијалоци од  10.00 - 24.00 часот, бар со закуски на плажа од 10.00 до 16.30 часот со закуски, безалкохолни пијалаци и пиво, сладолед во определени часови во текот на денот.

  Не се вклучени: премиум увозни пијалаци, сите флаширани пијалаци, услуга во соба, сите пијалаци после  24.00 часот, свежо цедени сокови, наргиле, услуга во соба.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, лоби бар, бар на базен, снек бар на плажа.

  Не се вклучени: Доктор, перење алишта, фризер, телефон, факс, интернет, компјутерски игри, продавници.

  WI-FI интернет до 300 MB e бесплатeн во целиот хотел.

 • Плажа

  Хотелска плажа со камчиња на 300 м од хотелот.

  Лежалки, чадори и крпи за на плажа се бесплатни.

  Има пат помеѓу хотелот и плажата.

 • Спорт и забава

  Надворешни базени за возрасни и деца, тобогани, сауна, турска бања, пинг понг, одбојка на плажа.

  Спортови на вода, масажа и SPA центар се со доплата.

  Забавни програми во текот на денот и шоу програми навечер. Мини клуб за деца од  4-12, игралиште и мини диско.

  Хотелот е реновиран во 2021 година.

   

 • Информации за дестинацијата

  Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.

  Веб страна на хотелот

Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Lokacioni