Idyros

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Idyros
 • 22 fotografi
 • Afër qendrës së qytetit
 • Pishinë e hapur
 • Plazhi me guralecë

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Rreth Idyros

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Кемер, на 55 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 74 соби.

  Сите соби се стандардни, некои со поглед на базен, а некои кон улицата, 23 м², макс. 2+2 лица, една спална соба, купатило, некои имаат дупли и кревети на спрат.

  Сите соби имаат приватно купатило со туш, сплит систем за климатизација, телефон, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), ламинатен под, сателитска ТВ и музички канали. Сите соби имаат балкон.

 • Услуга

  Сѐ Вклучено - шведска маса за појадок, ручек, време за чај, вечера, некои локални алкохолни пијалоци, концентрирани сокови до 22.00 часот.

  Не се вклучени сите увозни алкохолни пијалоци, турско кафе, флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, сладолед, услуга во соба, како и храна и пијалоци на плажа.

 • Содржини

  Главен ресторан за шведска маса, бар покрај базенот. Телефон, факс, изнајмување кола се наплаќа. WI-FI интернет во лобито е бесплатно.

 • Плажа

  Гостите од хотелот користат јавна плажа на 400 м оддалеченост. Влезот е бесплатен, но лежалките и чадорите за сонце се наплаќаат. Лежалките и чадорите за сонце покрај базенот не се наплаќаат. Крпи за на плажа не се достапни.

 • Спорт и забава

  Надворешни базени за возрасни и деца, пинг понг. Спортовите на вода се достапни на плажа и се наплаќаат.

  Хотелот е реновиран во 2020 год.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Fasilitetet

 • За деца
  • Клуб за деца

Lokacioni