Larissa Sultan's Beach Hotel

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Larissa Sultan's Beach Hotel
 • 14 fotografi
 • Afer plazhit
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Plazhi me guralecë

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Rreth Larissa Sultan's Beach Hotel

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Чамјува на 8 км од центарот на градот Кемер и 80 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 150 соби, сите се стандардни соби (една спална соба, едно купатило, макс. 2+1 лице) со сопствено купатило со туш и фен, сплит клима уред, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), телефон, сателитска ТВ и музички канали, керамички под, балкон.

 • Услуга

  Сѐ Вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, вечера, попладне чај, локални алкохолни (ракија, водка, џин, пиво, наливно вино) и безалкохолни пијалоци од 10.00 до 22.00 часот, бар на плажа од 10.00 часот – 17:00 часот само со безалкохолни пијалоци.

  Не се вклучени: сите увозни пијалоци, свежо цедени сокови, сите пијалоци во лименка и шише, сладолед, турско кафе, сите пијалоци во Диско клубот, храна и пијалоци после 22.00 часот.

 • Содржини

  Главен ресторан шведска маса, лоби бар, бар покрај базен. Доктор, перална, телефон, факс, интернет и компјутерски игри се доплаќаат.

 • Плажа

  Хотелска плажа со камчиња на 50м од хотелот. Лежалки, чадори за сонце и крпи за плажа се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Надворешни и внатрешни базени за возрасни и деца, водени лизгалки, турска бања, сауна, теретана, одбојка на плажа, пинг-понг.

  Со доплата се спортови на вода, масажа, школа за нуркање, билијард и компјутерски игри.

  Забавни програми во текот на денот и навечер. Мини клуб за деца.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Lokacioni