Miramor Garden Resort

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Miramor Garden Resort
 • 25 fotografi
 • Hotel i renovuar
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë e hapur
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Fitness

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Rreth Miramor Garden Resort

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Кириш, на 7 км од центарот на Кемер и 65 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 205 соби во два блока.

  Стандардни соби (20-24 м², спална, купатило, макс.2+1).

  Фамилијарни соби (28-30 м², две посебни спални аоби, едно купатило, макс. 4 лица).

  Сите соби имаат приватно купатило со туш, фен, централна клима што работи според временските услови, телефон, мини бар (вода се дополнува секојдневно), електричен бокал, чај и кафе, сеф (со доплата), сателитска ТВ и музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ Вклучено – шведска маса за појадок, ручек, попладне кафе, чај и колачи, вечера, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци до 23 часот.

  Не е вклучено: сите увозни пијалоци, флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, енергетски пијалоци, храна и пијалоци по 23 часот.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, лоби бар и бар покрај базен. Доктор на барање, телефон, факс, компјутерски  игри се со доплата. Wi-Fi интернет е со доплата.

 • Плажа

  Хотелска плажа со песок и камчиња на 350 м од хотелот. Лежалките и чадорите за на плажа се бесплатни, а крпите со доплата.

 • Спорт и забава

  Отворени базени за возрасни и деца, два тобогана, пинг понг, гимнастика, одбојка на плажа, фитнес соба, влез во турска бања и сауна се бесплатни. Масажа и спортови на вода на плажа се со доплата.

  Забавни програми со лесна анимација во текот на денот покрај базен и навечер.

  Мини клуб за деца помеѓу 4-12 години, игралиште, мини диско навечер.

  Хотелот е реновиран во 2021 година.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Lokacioni