Queens Park Goynuk Hotel

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Kemer
 • Queens Park Goynuk Hotel
 • 38 fotografi
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

QUEEN’S PARK GOYNUK – 5* - GOYNUK – KEMER POZITA: Hoteli është i vendosur në rajonin Göynük 6 km në Kemer, 46 km nga aeroporti Antalia. VENDOSJA: Numri total i dhomave 475 në ndërtesën kryesore dhe në pjesën e Klubit (29 blloqe dy ose tre kate). Dhomat standarde të hotelit (27m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma familjare të hotelit (30m², dy dhoma gjumi (pa dyer në mes, një banjo,

Rreth Queens Park Goynuk Hotel

QUEEN’S PARK GOYNUK – 5* - GOYNUK – KEMER

POZITA:
Hoteli është i vendosur në rajonin Göynük 6 km në Kemer, 46 km nga aeroporti Antalia.

VENDOSJA:
Numri total i dhomave 475 në ndërtesën kryesore dhe në pjesën e Klubit (29 blloqe dy ose tre kate). Dhomat standarde të hotelit (27m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma familjare të hotelit (30m², dy dhoma gjumi (pa dyer në mes, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma standarde të klubit (27m², dhoma gjumi, dhoma gjumi me nje dhome gjumi, nje dhome gjumi, max.2 + 1pax), dhomat e familjes Club (31m ², një dhomë gjumi të madhe, me krevat francez + dy shtretër të vetme, është një ekran në mes, një banjo, max.2 + 2pax). ndërtesa kryesore janë me banjo private me vaskë, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar, kuti të sigurt, TV satelitor dhe kanale muzikore, dysheme qeramike dhe ballkon. dysheme me banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar, kasaforte, TV satelit dhe kanale muzikore, dysheme qeramike dhe ballkon.

SHËRBIMI:
Ultra All inclusive - bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë, snacks gjatë ditës, ëmbëlsira pasdite, darkë, darkë në mbrëmje, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara në vend dhe disa. Nuk përfshihen: pije të veçanta të importuara, verëra të veçanta, pije në bar Lobby prej orës 01.00 - 08.00, lëngje frutash të freskëta, restorante A'la Carte me rezervë paraprakisht dhe pagesë shtesë.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor me byfe të hapur , restorante A'la Carte, bar pishinë, bar Disco, bar lobi. Doktor, baby sitter, lavanderi dhe shërbim hekurosje, telefon, faks, internet, zona tregtare, lojërat kompjuterike, karrige flokësh, me qira një makinë janë pagesë shtesë.

PLAZHI:
Plazhi i hotelit, guralec, me shtretër dielli, cadra dielli, peshqir plazhi pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina për fëmijë dhe të rritur, pishina për fëmijë, shesh lojërash, palestër, banjë turke, sauna, fusha tenisi, basketboll, volejboll, volejboll plazhi, pingpong, gjimnastikë. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, prozhektor për fusha tenisi dhe pajisje, Qendra Wellness, shkolla zhytjeje. Programet argëtuese gjatë ditës, garat në plazh dhe pishinë, programe speciale dhe shfaqje në mbrëmje me ekipin profesional. Mini klub për fëmijë nga 04 - 11 vjeç me programe gjatë ditës dhe në mbrëmje.

www.qprhotels.com


Lokacioni