Çenger Beach Resort & SPA

  1. Turqi
  2. Antalija
  3. Side
  • Çenger Beach Resort & SPA
  • 35 fotografi
  • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel

mso-fareast-font-family:"Times New Roman"">CENGER BEACH RESORT & SPA – 5*- KIZILOT - MANAVGAT mso-fareast-font-family:"Times New Roman""> mso-fareast-font-family:"Times New Roman"">Pozita "Times New Roman"">:Hoteli është i vendosur në Kizilot, në regjionin e Side. 20km nga Side dhe 90km nga aeroporti i Antalisë. mso-fareast-font-family:"Times New Roman"">Vendosja "Times New Roman"">: Hoteli posedo

Rreth Çenger Beach Resort & SPA

CENGER BEACH RESORT & SPA – 5*- KIZILOT - MANAVGAT

Pozita:Hoteli është i vendosur në Kizilot, në regjionin e Side. 20km nga Side dhe 90km nga aeroporti i Antalisë.

Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 266dhoma,Standard dhoma 198 (një dhomë e fjetjes dhe një banjë, max3pax), dhoma familjare tipi A-40 (një dhomë e madhe me shtrat francez dhe një krevat dy katësh. një banjë. max3-4pax), dhoma familjare Tipi B-20 (dy dhoma të fjetjes me derë ndarëse, një banjë max4pax), economy dhoma 7 dhe tri dhoma për persona me aftësi të kufizuara.Të gjitha dhomat posedoj banjë private vaskë/dush, tharëse flokësh, sistem i klimatizuar qendror (dhe punon sipas kushteve klimatike), telefon direkt, mini bar (pijet mbushen vetëm në arritje), arkë (me pagesë), parket në dysheme, TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon.

Shërbimi: All Inclusive - bufe i hapur, shërbimi për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, darka, pasdite kafe ëmbëlsira dhe çaj, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike nga 10.00 – 17.00, A’la Carte restorant me rezervim paraprak dhe një herë gjatë qëndrimit, snack restorant në plazh, Nuk përfshihet në koncept: të gjitha pijet alkoolike nga importi, verërat internacionale dhe speciale, shërbimi në dhomë, lëngu i freskët nga frutat, pijet në disko.

Përmbajtja: Restorant kryesor me bufe të hapur, A’la Carte restorant - restorant ottoman dhe peshku, bare përgjatë kompleksi hotelier, mjeku, kujdestari i fëmijëve, pastrim rrobash, floktari, qendër tregtare, telefoni, faksi, lidhje interneti, ulëse të fëmijëve, lojëra në kompjuter, rent a car janë me pagesë

Plazhi: Hoteli posedon plazhin (me një nënkalim) guralec, shtretër, ombrella, peshqirët (me depozitë), janë pa pagesë.

Sporti dhe argëtimi: Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitëse uji, terrene tenisi, volejboll në plazh, qendër fitnesi, banjë turke, saunë janë pa pagesë. masazhi. SPA, qendër bukurie, sportet ujore, pajisjet dhe ndriçimi për tenis janë me pagesë Programe argëtuese gjatë ditës si dhe në mbrëmje show program, mini klub për fëmijë nga 04-12vjet, mini disko në mbrëmje.


www.cengerbeachresort.com


 Lokacioni