Clover Magic Nova Beach

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Side
 • Clover Magic Nova Beach
 • 34 fotografi
 • Afër qendrës së qytetit
 • Plazh me rërë
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Në plazh

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Rreth Clover Magic Nova Beach

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Кумкој на околу 500м од центарот на градот и околу 64 км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 48 соби во бунгалоци.

  Стандардни соби (21м², спална, купатило, макс,2+2 лица).

  Сите соби имаат приватно купатило со туш, фен, клима, телефон, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), плочки на подот, сателитска ТВ и музички канали, тераса.

 • Услуга

  Сѐ Вклучено – шведска маса со појадок, ручек, вечера, попладне кафе, чај и колачи, вечера, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, сокови на растварање од 10:00-23:00 часот.

  Не е вклучено: увозни пијалоци, свежо цедени сокови, турско кафе, сладолед, флаширани пијалоци, специјални вина, храна и пијалоци на плажа.

 • Содржини

  Главен ресторан за шведска маса, лоби бар.

  Доктор, перење алишта, телефон, факс, интернет кафе и компјутерски игри, изнајмување кола, продавници се со доплата. Wi-Fi интернетот е бесплатен.

 • Плажа

  Хотелска песочна плажа, со бесплатни лежалки и чадори за сонце. Крпите за на плажа се со депозит.

 • Спорт и забава

  Спортови на вода со доплата.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште

Lokacioni