Dream World Aqua

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Side
 • Dream World Aqua
 • 41 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Waterpark
 • Animacion
 • WiFi falas
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Ideale për familje
 • Pishinë e hapur
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Dream World Aqua

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Kumkoy, 6 km nga Side dhe 55 km nga aeroporti Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 386. Dhomat standarde (25m², një dhomë gjumi dhe një banjo, max.2 + 2pax), Dhoma familjare Lloji 1 (54m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max. 4pax). dhoma familjare lloji 2 (dy dhom gjumi me dyer në mes, dy banjo, max.4pax) dhe 3 dhoma për njerëzit me aftësi të kufizuara. Dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë dhe ujë minerali rimbushur çdo ditë), arkë (pagesë shtesë), parket laminat, LCD TV me programe satelitore, ballkon, Internet WI-FI.

 • Shërbimi:

  All inclusive - bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë, cake pasdite, biskota, ushqime, darkë, meze të lehtë në mbrëmje, pije alkoolike dhe joalkoolike lokale nga ora 10.00 deri 24.00, mini bar në dhomat, bar nga plazhi prej orës 10.00 - 17.30, restorante A'la Carte me rezerva paraprakisht dhe një herë në një qëndrim, akullore gjatë orëve të caktuara nga pishina. Nuk përfshihen: pijet e importuara, të gjitha verërat e shisheve lokale dhe të importuara, shampanja e importuar, kafe turke, lëngje të freskëta frutash, shërbim në dhomë, pije në Disco club.

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor për bufe të hapur, Restorantet e A'la Carte - Sultan - Restoranti Barbeque, Neptun - Restorant i peshkut, Bolita - Kuzhina italiane, Bihai - kuzhina e Lindjes së Largët, baret rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, zona tregtare, telefon, faks, internet caffe dhe lojëra kompjuterike, Rent a Car janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në zonën e Lobit dhe në dhomat është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi privat i Hotelit, 1000m nga hoteli, me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë. Ka një transport të aranzhuar nga hoteli për në plazh pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, Relax pishinë për +18, Aqua Park, Qendra Fitness, banjë turke, sauna, volejboll plazhi, pingpong janë pa pagesë. Masazh, SPA dhe Qendra e bukurisë, bilardo, të gjitha sportet e ujit janë pagesë shtesë.
  Argëtim gjatë ditës, gara, shfaqje të programeve, mini klub për fëmijë nga 04 - 12 vjeç.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni