LRS Lake & River Side Hotel & Spa

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Side
 • LRS Lake & River Side Hotel & Spa
 • 42 fotografi
 • SPA & Wellness
 • Plazh me rërë
 • Aqua park
 • Animacion
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Kids free
 • Fitness

LAKE & RIVER SIDE HOTEL & SPA – 5* -SIDE POZITA: Hoteli është i vendosur në regjionin Titreyengol dhe 1300m larg nga bregu i detit, 65km nga aeroporti i Antalisë, 7km nga qyteti antik i Sides. VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 418 dhoma. Standard dhoma 339 (27m²; max.2+1pax), standard dhoma eko 24 (18m², max.2pax), dhoma Familjare 47 (45m²; dy dhoma gjumi, një banjë, max.4pax). Të gjitha dhomat po

Rreth LRS Lake & River Side Hotel & Spa

LAKE & RIVER SIDE HOTEL & SPA – 5* -SIDE

POZITA:
Hoteli është i vendosur në regjionin Titreyengol dhe 1300m larg nga bregu i detit, 65km nga aeroporti i Antalisë, 7km nga qyteti antik i Sides.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 418 dhoma. Standard dhoma 339 (27m²; max.2+1pax), standard dhoma eko 24 (18m², max.2pax), dhoma Familjare 47 (45m²; dy dhoma gjumi, një banjë, max.4pax). Të gjitha dhomat posedojnë banjë private me dushë, tharëse flokësh, sistem të ndarë të klimatizuar, telefon direkt, arkë, mini bar (ujë he lëngjet rimbushen çdo ditë), laminat në dysheme, TV satelitor me kanale muzikore, WI - FI internet dhe ballkon.

SHËRBIMI:
Ultra All Inclusive - Bufe e hapur për mëngjes, drekë, darkë, snacks me pasdite, shuplakë për fëmijë dhe restorant për fëmijë, kulaç pancakes, restorant në plazh me pije freskuese dhe ari prej orës 10.00 - 18.00, të gjitha pije alkoolike dhe jo alkoolike të importuara lokale dhe standarde, akullore gjatë orëve të caktuara, Restorante A'la Carte me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim. Nuk përfshihen: pije premium të importuar, pije të importuara të cilat nuk janë në listën e menusë, verëra të veçanta, kokteje, pije luksoze, lëng frutash të freskëta, pije në shishe, shërbim në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor me bufe të hapur, Restorantet e A'la Carte: - Lalezar-Kuzhine turke, Violino - Kuzhine italiane dhe El Mexicano-Kuzhine meksikane, bare rreth kompleksit hotelierik. Mjeku, babysitting, lavanderi, pastrim kimik, fustan flokësh, telefon, faks, qoshe në internet dhe lojëra kompjuterike, qendër tregtare, me qira një makinë janë me pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në të gjitha hotelet dhe në zonën e plazhit është pa pagesë.

PLAZHI:
Hoteli posedon plazhin me rërë, 1300m largë nga hoteli. Shtretërit, ombrellat e diellit dhe peshqirët janë pa pagesë. Hoteli ofron transfer pa pagesë çdo ditë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishinë e jashtme dhe e brendshme, rrëshqitëse uji, qendër fitnesi, banjë turke, saunë,dhoma me avull, terene tenisi, volejboll plazhi. Me pagesë: masazha, qendra Wellness & Spa dhe sportet ujore. Programe argëtuese gjatë ditës pranë pishinës dhe në plazh,gara për të rritur dhe fëmijë, në mbrëmje show programe. Mini klub për fëmijë nga moshës 04-12 vjet me programe speciale.

www.lakeriversidehotel.com


Lokacioni