Royal Taj Mahal

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Side
 • Royal Taj Mahal
 • 56 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Aqua park
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Pishinë e hapur
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

ROYAL TAJ MAHAL HOTEL – 5* - EVRENSEKI - SIDE POZITA: Hoteli është e vendosur në regjionin Evrenseki, 5 km nga Side dhe 48 km nga aeroporti i Antalyas. VENDOSJA: Numri gjithsej i dhomave 450. Dhoma standarde (52m², një dhomë gjumi dhe një banjo, max.3 + 1pax), Duplex dhoma familjare (70m²; lart një dhomë gjumi dhe banjo dhe dhoma gjumi në katin e poshtëm për fëmijët dhe banjo me dush, ka derë te

Rreth Royal Taj Mahal

ROYAL TAJ MAHAL HOTEL – 5* - EVRENSEKI - SIDE

POZITA:
Hoteli është e vendosur në regjionin Evrenseki, 5 km nga Side dhe 48 km nga aeroporti i Antalyas.

VENDOSJA:
Numri gjithsej i dhomave 450. Dhoma standarde (52m², një dhomë gjumi dhe një banjo, max.3 + 1pax), Duplex dhoma familjare (70m²; lart një dhomë gjumi dhe banjo dhe dhoma gjumi në katin e poshtëm për fëmijët dhe banjo me dush, ka derë tek dhoma e prindërve, max 4pax), dhoma familjare me dyer lidhëse (77m²;. dy dhoma gjumi, dhoma gjumi, nuk ka derë në mes të dhomave, max.2 + 2pax), Junior Suita (85m², një dhomë gjumi, dhomë ndenjieje , banjo është me Jacuzzi, dhoma me pamje nga deti, max.3 + 1pax), Taj Mahal dhoma familjare (77m², dy dhoma gjumi, dhe korridor, dhomë gjumi është me banjo me Jacuzzi, një tjetër dhomë gjumi është e lidhur me korridor dhe kanë dush , max.4pax) dhe dhoma për personat me aftësi të kufizuara. Dhomat janë ne anën e detit, pamje nga deti dhe pamje të kopshtit, me banjo private me dush dhe vaskë, tharëse flokësh, sistem qendror te klimatizimit , me dalje direkte telefonike, mini bar (pije te fresekta dhe birrë rimbushen çdo ditë), ibrik, set per kafe dhe çaj, arke, dysheme me qilim, LCD TV me programe satelitore, ballkon.

SHËRBIMI:
Ultra All incluscive - byfe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshem, ushqim te leht, drekë, embelsire pasdite, darkë, ushqim te leht gjatenatës, të gjitha pijet alkoolike vendore dhe standarde nga importi alkoolike dhe jo, shërbim të hapura te akullores gjatë darkës, mini bar në dhoma. Nuk përfshihen: pijet luksoze nga importi , të gjitha verërat lokale dhe nga importi, A'la Carte restorantet me rezervim paraprak më parë me pagesë shtesë, fruta të freskëta dhe lëngjet e perimeve, shampanjë nga importi, shërbim në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restorant kryesor me byfe të hapur, A'la Carte restorantet - Gusto Della Note - (kuzhine Italiane), La Filika – (ushqim Deti) dhe Agra – (kuzhinë meksikane dhe Indiane). Me pagesë janë: mjeku, larja rrobash dhe hekurosja, kujdestari fëmijëve, floktari, telefon, faks, interneti, qendra tregtare, rent a car .WI - FI interneti me shpejtësi të ulët në gjithe hotelin është pa pagesë.

PLAZHI:
Hoteli posedon plazhin privat me rërë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme për të rriturit dhe fëmijë, Aqua park me 9 rreshqitëse ujë, banjë Turke, sauna,qendër fitnesi, banjo me avull, ping pong, volejboll plazhi, basketboll janë pa pagesë. Me pagesë: Masazh, sportet ujore, SPA&Wellness, bowling, bilardo. Programet argëtuese gjatë ditës, show programet, programe argetimi dhe Mini klubi për fëmijët nga 04 - 12 vjet. Aqua Parka, Luna Park dhe Fushë e tenisi përdoren së bashku me musafirte e Royal Dragon Hotel.


www.stonegrouphotels.com
Lokacioni