Sentido Trendy Verbena Beach

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Side
 • Sentido Trendy Verbena Beach
 • 46 fotografi
 • Plazh me rërë
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Sentido Trendy Verbena Beach

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Evrenseki, 10 km në Manavgat dhe 60 km nga aeroporti Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 359 në katër blloqe. Dhoma standarde (28m2, një dhomë gjumi, një banjo, max2+1pax), dhoma familjare me krevate marinari (28m², një dhomë gjumi me krevat francez + krevate marinari për fëmijë, një banjo, max.2 + 2pax), Dhoma familjare (36m², dy dhoma gjumi me derë në mes, një banjo, max. 3 + 1pax), Dhoma suita (36m², një dhomë gjumi dhe një dhomë e ndjenjës, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush dhe tharëse flokësh, sistem klimatizimi VRF, telefon direkt, mini bar (ujë, pije freskuese, birrë rimbushur çdo ditë), kettle, çaj dhe kafe, kasafortë, LCD TV me programe satelitore dhe kanale muzikore, ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive - bufe i hapur për mëngjes, drekë, darkë, mëngjes në mëngjes dhe pasdite, snacks gjatë ditës, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara nga ora 10.00-24.00, Beach Snack Bar nga ora 10:00 – 18:00, akullore gjatë ditës, ëmbëlsira, restorante A'la Carte me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim në njërën prej tyre. Nuk përfshihen: premium dhe pije luksoze të importuara, vera të veçanta, të gjitha pije në shishe dhe në kanaqe, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor për shuplakë të hapur, restorante A'la Carte: kuzhinë turke, italiane, mesdhetare, meksikan, franceze, bare rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, floktari, telefon, faks, internet, qendër tregtare, Rent a Car janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në të gjithë hotelin është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, guralec dhe rërë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, fushë tenisi, banjë turke, sauna, pingpong. Me pagesë shtesë janë: sportet e ujit, bilardo, bowling, lojëra kompjuterike, qendër Bukuri dhe masazh, prozhektor për fusha tenisi dhe mësime.
  Programet argëtuese gjatë ditës, garat në plazh dhe në pishinë, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04-17 vjeç me aktivitete dhe programe të ndryshme sipas grupmoshave.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni