Washington Resort Hotel & Spa

 1. Turqi
 2. Antalija
 3. Side
 • Washington Resort Hotel & Spa
 • 75 fotografi
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

WASHINGTON RESORT HOTEL - 5* - KIZILAGAC - MANAVGAT POZITA: Hotel është e vendosur në regjionin Kizilagac, 70 km nga aeroporti i Antalisë dhe 10 km nga Manavgat. VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 305. Dhoma standarde (23-27m², një dhomë gjumi, një banjo, disa dhoma me ballkon francez, max.3pax), Dhomë të madhe me krevate marinari (27m², një dhomë gjumi me krevat francez dhe krevate marinari, max.2

Rreth Washington Resort Hotel & Spa

WASHINGTON RESORT HOTEL - 5* - KIZILAGAC - MANAVGAT

POZITA:
Hotel është e vendosur në regjionin Kizilagac, 70 km nga aeroporti i Antalisë dhe 10 km nga Manavgat.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 305. Dhoma standarde (23-27m², një dhomë gjumi, një banjo, disa dhoma me ballkon francez, max.3pax), Dhomë të madhe me krevate marinari (27m², një dhomë gjumi me krevat francez dhe krevate marinari, max.2 + 2pax) dhe 4 dhoma për personat me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, dush, tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë dhe pije të freskëta rimbushur dy herë në javë) kuti të sigurt, dysheme të laminuara, TV satelitor dhe ballkon.

SHËRBIMI:
Ultra all Inclusive- bufe i hapur për mëngjes, drekë, tortë pasdite, biskota, snacks, darkë, darkë në mbrëmje, pije alkoolike dhe joalkoolike lokale nga ora 10.00 deri në orën 24.00 krem gjatë orëve të caktuara, bar nga plazhi prej orës 10.00 deri në orën 17.00. Nuk përfshihen në konceptin gjithëpërfshirës: pije të importuara, të gjitha verërat e shisheve vendore dhe të importuara, shampanjë e importuar, kafe turke, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor me byfe të hapur, bar pishinë, bar Beach, bar Lobby. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, zona tregtare, telefon, faks, internet qoshe dhe lojëra kompjuterike, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Lidhja WI-FI në internet në zonën e Lobit është pa pagesë.
PLAZHI:
Plazhi privat i hotelit - guralec, me shtretër dielli, cadra dielli, peshqir plazhi janë të lirë të akuzuar.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, katër rrëshqitje në ujë, palestër, banjë turke, sauna, banjë me avull, fushë tenisi, pingpong, volejboll plazhi, basketboll, kungull, mini golf. Me pagesë shtesë janë: masazh, bilardo, internet kafe dhe lojëra kompjuterike, sportet e ujit, prozhektor për fusha tenisi dhe mësime. Programet argëtuese gjatë ditës, garat në plazh dhe në pishinë, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04 - 12 vjeç me aktivitete dhe programe të ndryshme, Mini Disco në mbrëmje.

RENOVIMI: 2017

www.washingtonresorthotel.com
Lokacioni