Cactus Fleur Beach

 1. Turqi
 2. Egjeu turk
 3. Bodrum
 • Cactus Fleur Beach
 • 47 fotografi

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции . <br/> .hotel-description__container {<br/> max-width: 1220px;<br/> margin: 0 auto;<br/> font-family: 'Roboto', sans-serif;<br/

Rreth Cactus Fleur Beach

Подетални информации за хотелот како положба, сместување, услуга, плажа, содржини, спорт-забава може да најдете во текстот подолу. Доколку имате дополнителни прашања слободно контактирајте не телефонски или преку емаил во некоја од нашите агнеции.
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во областа Јеликавак, на 45 км од аеродромот во Бодрум и 20 км од центарот на градот.

 • Сместување

  Вкупно 152 соби.

  Стандардни соби (една спална, купатило, поглед кон базен или градина, макс. 3 лица).

  Апартмани (една спална, посебен дел со гарнитура за седење, купатило, макс. 4 лица, поглед кон море, градина или базен).

  Фамилијарни соби (две посебни спални одвоени со врата – во едната дупли кревет, во другата две софи, поглед кон градина или базен, купатило, макс. 5 лица).

  Сите соби имаат приватно купатило со туш кабина, фен, балкон или тераса, клима, телефон, сателитска ТВ, мини бар (секојдневно се полни со шише вода), сеф (со доплата), мермер на подот.

 • Услуга

  Сѐ Вклучено – шведска маса за појадок, ручек, вечера, закуски во текот на денот, колачи и торти, сладолед во одредено време на денот, кафе и чај, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци на точење.

  Со доплата се увозни и премиум пијалоци, енергетски пијалоци, флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, турски À la carte ресторан, пијалоци и храна после 23:00 часот и сѐ останато што не е наведено во концептот.

 • Содржини

  Главен ресторан за шведска маса, слаткарница, бар покрај базен.

  Со доплата се доктор, перење и пеглање  алишта, чување деца, телефон, продавници, бутик сѐ останато што не е наведено во концептот. Wi-Fi интернет е бесплатен низ хотелот.

 • Плажа

  Хотелска приватна песочна плажа со бесплатни лежалки и чадори за сонце, а крпите за на плажа се со депозит.

 • Спорт и забава

  Отворени базени за возрасни и деца, сауна, турска бања, џакузи, пинг понг, тенис, пикадо, мини фудбал, кошарка, одбојка, фитнес се бесплатни. Со доплата се спортови на вода, масажи.

  Забавни програми во текот на денот и навечер.

  Хотелот е реновиран во 2021 година.

 • Веб страна на хотелот

Информации за дестинацијата

Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.


Fasilitetet

 • За деца
  • Детско игралиште
  • Клуб за деца

Lokacioni