Liv Hotel By Bellazure Boutique

 1. Turqi
 2. Egjeu turk
 3. Bodrum
 • Liv Hotel By Bellazure Boutique
 • 40 fotografi

<br/><br/> .flex.flex-col.gap-y-6.rounded-lg.border.border-slate-200.p-3.text-sm.text-slate-500.lg\:p-6 {<br/> padding: 0;<br/> border: 0;<br/> }<br/><br/> .hotel-description {<br/> font-family: "Inter", sans-serif;<br/> column-count: 2;<br/> column-gap: 2rem;<br/> max-width: 1120px;<br/> margin: 2rem auto;<br/> }<br/> <br/> .hotel

Rreth Liv Hotel By Bellazure Boutique

 • Положба

  Хотелот се наоѓа во Акијалар, на 50 km од аеродромот, на 9 km од Тургутреис и 18 km од ценарот на Бодрум.

 • Сместување

  Вкупно 60 соби.

  48 Стандардни соби и 12 Апартмани.

  Сите соби имаат купатило со туш кабина, фен, француски балкон, клима, ТВ со сателитски канали, телефон, сеф, минибар (само вода секојдневно), фен,.

 • Услуга

  Хотелот има услуга полн пансион плус - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек и вечера, сокови, наливно вино и пиво се бесплатни за време на оброците, свежо цеден сок за појадок.

  Бар на плажа од 10:00 до 24:00.

  Со доплата се: сите алкохолни и безалкохолни пијалаци во баровите, закуски во текот на денот, кафе, чај, услуга во соба.

  Водата е без доплата.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведка маса, бар на плажа и покрај базен.

  Со доплата се: доктор на барање, перење алишта и хемиско чистење, фризер, телефон, факс, изнајмување кола.

  Wi-Fi интернет е бесплатен во заедничките простории на хотелот.

 • Плажа

  Хотелска приватна песочна плажа со бесплатни лежалки, чадори за сонце и крпи.

 • Спорт и забава

  Отворен базен, турска бања, сауна, одбојка, тениски терен.

  Со доплата се: масажи, центар за убавина, спортови на вода (во близина на хотелот).

  Лесни анимации во текот на денот, музика во живо два пати во неделата.

   

 • Информации за дестинацијата

  Откријте сè што треба да знаете за оваа дестинација, вклучувајќи информации за патувања и повеќе. Кликнете овде за повеќе детали.

  Веб страна на хотелот

Lokacioni